Goma R15 195/65

Shitet nga: Petrit Zekiqi 08 Dhj 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   120 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Goma per Golf 4 15.
2 Goma jan ne gjendje shum te mir, 2 jo shum te mir.

044876261(iber
049685715
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim