Guma 18/245/35. Ndrim me guma 17/215/50

Shitet nga: blendi Dje 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   135 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gumat 2 copa jan perdorta po gjendje tmir Dunlop 30 e copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim