Maska e Astres G Ndrim ma najsen gollfit 4

Shitet nga: golf 5 09 Krr 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 EUR   25 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe

Maska asht eperdort po gjendje tmir Ndrim me najsen gollfit 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim