Shes Fellnet 16 ose ndrroj me 17

Shitet nga: Bekim 29 Tet 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   130 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes ose ndrroj fellnet
fellnet jan 205-45-16 jan ne gjendje shum tmir mundesi ndrrimi me fellne 17 fellnet bojn per vw opel vw te interesuarit ne nr telefonit ose viber +37745479173
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim