Shiten 2 goma 225-45-17

Shitet nga: Niti 03 Qer 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR   70 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 2 goma 225-45-17.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim