gomat e dimrit 165.65.r15

Shitet nga: guxim 31 Mar 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   100 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat e dimrit te perdorura te mira me bandasha ose pa bandasha boj ndrrim me goma te veres 205.50.r15 qmimi pa badasha 80 me bandasha 110
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim