timon per video lojra- Ndrim me qynk auspuhit per

Shitet nga: golf 5 11 Shk 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shitet timoni iperdort po ngjendje tmir Adapteri ikahup Ndrim Me 2 qynka auspuhit per Passat .fotot viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim