Pjes per golf cabriolet 94

Shitet nga: xxxxx 26 Mar 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Pjesë rezerve
shes pjes per golf 3 cabriolet me qmime te volitshme motorri dhe ulset jan shit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim