APARAT CO2

Shitet nga: M 06 Mar 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Të tjera
Eshte 500 ampera dhe ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim