Shes Krenin , dhe Boshpumpen per VW T4.

Shitet nga: 29 Jan 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Të tjera

Krenin per matorr ne gjendje te rregullt , i ka te ndrruar , Vintillat , Gumicat , Hidrolikat etj, krenin mujm me dergu me TESTU pa problem. Qmimi 220€.
Boshpumpa ne gjendje te rregullt, Qmimi 70€.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim