Fellne 15 4 shtrafa

Shitet nga: guxim 26 Mar 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR   320 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet 15 me 4 shtrafa me goma te veres audi vw opel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim