GOMA 225/50 17

Shitet nga: Petrit Zekiqi 08 Dhj 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   140 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma te Dimrit ne gjende shum te mir 225/50 17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim