Mercedes Vito

Shitet nga: Sevdaim 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes vito 2.3 turbo 110sa po uardhur nga zvicrra me dogan paguar gjendje shum te mir i rujten si mrena edhe jasht +377 45343824
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim