kamjon

Shitet nga: dursun reqica 16 Sht 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamjonin fap ne gjendje te mir pune me motorr te manit 240 dizel fabrikisht kiper 8 kubik terheq vetem ne aks te pasem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim