Bager Takeuchi tb035 ne gjendje te rregullt

Shitet nga: Samir Tasholli 15 Maj 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 300 EUR

Komuna: Lipjan
Makina : Makina ndërtimi
shes Bagerin Takeuchi 3.5 ton
i ka 4 lug 40 55 75 dhe 120
Kontakti +377 44690907 Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim