Bager Takeuci

Shitet nga: Samir Tasholli 19 Nën 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Lipjan
Makina : Makina ndërtimi
shes Bagerin Takeuchi tb035 viti 92 ne gjendje tmir tkenike me gusanicat e reje
i ka 4 lug 40 55 75 dhe 120
Kontakti +377 44690907 Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim