Pirunir STILL

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Granit Ahmeti 27 Tet 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 000 EUR

Komuna: Lipjan
Makina : Pirrungritës
Pirunir për ngarkim shkarkim të peshave të rënda.
Kapaciteti i të cilit është 3T.
Viti i prodhimit 2003.
Është në gjendje shumë të rregullt dhe shumë e ruajtur.
Marshi është automatik dhe ka lëvizësin anësor.
Qmimi është me marrëveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim