Kombi T4 1997 - diesel

Shitet nga: Banushi 26 Shk 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Kombi VW-T4-2.4 Diesel, me 230962 Km,Km te garantura, Me nje dokumentacion te garantuar , vlen te ceket se eshte e mirembajtur me te gjitha serviset, per me shum inform, kem dokumentet qe mund ta argumentojn per serviset e kryera .
Kombi nuk eshte ne Auto Salon, gjithashtu vlen te ceket se vetura nuk eshte ne Hipotek,Kombi eshte i regjistruar ne KS , si dhe ka regjistrim deri ne shtator 2016.
Me nje fjal Kombi eshte TIP/TOP i shternguar me guma te reja , siq shifen ne foto......
Per me shum informata therrisni ne Nr.tel # +37744 465311 /+37744 465248.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim