Rrota per pirungrits 15 dhe 11

Shitet nga: Gani 04 Qer 07:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Lipjan
Makina : Pirrungritës
Rrot pirungritsit jon 14 palsh jon thuajse te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim