Kultivator

Shitet nga: Hajrullah muji 28 Shk 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Lipjan
Makina : Moto-kultivatorë
Shes kultivator me rimorkio dhe freza modeli tilling machin . Esht i ri i pa perdorur as nje or.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim