Shes bime me porosi

Shitet nga: Blina 10 Mar 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Të tjera
Shes bime - blina te bute dhe lajthia te buta

qmimet sipas marrveshjes

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim