Shes mullinin dhe baj ndrrim

Shitet nga: Xhavit 23 Sht 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR   500 EUR

Komuna: Lipjan
Makina : Të tjera
Shes mullirin ne Xhendje Te rregullt mulliri i Blum 450 Kilogram ne nje or Blum miser me boq dhe tall esht per Shum Funksione
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim