Traktor

Shitet nga: xxx 18 Sht 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Lipjan
Makina : Traktorë
Shes traktori Vlladimirec me pllugj ne gjendje te Mir dhe ne qels posedojm librezen me regjistrim te perhershem bojm nrrim me pikap vw
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim