Audi b4 -92

Shitet nga: guxim 27 Mar 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 999 EUR

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Lipjan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
audi b4 1.8 benxin plin punon dyjat perfekt regjistrim deri 24.10.2016 hidrolik central xhamat me rrym pasqyret me rrym i rujtun mrena dhe jasht motorr nuk nihet tu punu perkthimi behet meniher ikom edhe fellnet 205.55.r15 me fellne tjeter qmim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim