Opel insignia 2.0

Shitet nga: Behar 03 Sht 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 000 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Lipjan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Insignia
Opel o ne gjendje prefekte 110000 te kalune e ardhun pej zvicrre me servis komplet ne opell rrypin pumpen e ujit diskat gurtnet ulen dhe komplet filterat qmimi 11000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim