Renault Scenic 1.9 Dizel

Shitet nga: Faton 26 Mar 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 850 EUR   2 150 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Lipjan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Scenic
Vetura asht ne gjendje perfekte teknike dhe optike.
Asht e sapoardhur nga frances
Posedon:
KLIM
ABS
ASR
KOMANDA NE VALLON
E SHUM OPSJON TJERA.
tel 044429947
VETURA ASHT PA DOGAN
Per me shum 044 42 99 47
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim