Cisterna dhe bure

Shitet nga: Rrahmon 13 Dhj 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shesim cisterna dhe bure per te gjitha nevojat e juaja.
Cisternat jane te pasterta dhe mund te sherbejne si rezervouare te ujit.
Cisternat...Si dhe buret e plastikes me kapak te madh- 200 litershe si dhe cisterna 1000 litershe shume te mira dhe te pasterta .
Kemi bure 200 litershe
Qmimi sipas marreveshjes. ju mirepresim
kontaktoni ne nr. 044117776 . 049117776 044361446 049361446
#viber 0037744117776
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim