Dyer dhe Dritare te Drurit

Shitet nga: Feim 11 Sht 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Janë 12 dritare standarte,2 dyer të tarasave,3 dritare të vogëla.Janë të përdorura. Me Marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim