Dyer ne zbritje 60€ dhe 70€ +37745327459

Shitet nga: Labinot 24 Maj 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Lipjan
Shesim dyer e dritare nga druri te gjitha kto jan me gum brava e dorza
dyer per dhoma dyer per kuzhina per sallone dyer te hyrjes dyer per banjo
te gjitha kto me qmime 60€ - 120€
si dhe dritare standarte me 2 gjama me kiper me gum 80x120 X 80x140 35€
TEL.049200094 - 045327459
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim