Dyer per oborre apo per garazh

Shitet nga: Gani 22 Mar 09:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR   130 EUR

Komuna: Lipjan
Dyer per oborre apo per garazh me dimenzione 3.80 metra te gjera dhe 2e35 te nalta qmimi 95 €.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim