DYER DHE DRITARE NGA DRURI NE ZBRITJE

Shitet nga: dini 13 Jan 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
DYER TE DHOMAVE 70 EURO . ME XHOM 70 EURO , DYER ME NGJYRA 80 EURO ,DYER TE HYERJES ME DIMENZIONE STANDARDE 100EURO. viber 044363733
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim