DYER TE DHOMAVE viber +37744363733

Shitet nga: BURIM 27 Pri 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   70 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shesum dyer te dhomave me qmime te lira 60 dhe 70 euro dyer te hymjes 100 euro dritare standarde 30 euro punojm edhe me porosi viber 044363733
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim