DYER TE DRURIT 60 EURO +37744763428

Shitet nga: DONI 16 Sht 07:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   300 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
DYER DHOMAVE 60 DHE 70 EURO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim