Dyer te Dhomave

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Qlirim Sot 07:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dyer te dhomave te banjos te ballkonve te hyrjes te kuzhines dhe dritare ne te gjitha dimenzione te ndryshme thirr 045474071
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim