Dyer te dhomave te ARTONI

Shitet nga: BURIMI 25 Mar 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
prodhojm dyer dhe dritare shum te mira por me qmime te lira . zbritje der dhome 60euro, der dhome e drurit 70euro, dyer me ngjyra 80 euro. der me xhom 70euro. der te hymjes 100euro . tel. viber 044363733
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim