Dyer te mbrendshme

Shitet nga: Hakiu 16 Shk 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
-Dyer druri nga marka njohur FAVIO ITALY
-Perbërja e deres e mbushur me dru e mbështjellur me
pllaka të mediapanit MDF1.8 të plastikuara kunder lageshtis dhe gervishjes.
Korniza deres 12-18cm
22-26cm
28-33cm+10euro

Dyert me xham +10euro
Tansporti falas

Nr\ kontaktit 044 205 523 049 600102

Gjendemi ne magjistralen Prishtin-Ferizaj fsh.Banull
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim