Dyer dhe dritare nga druri ne zbritje

Shitet nga: arjanit Dje 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Bejm prodhimin e dyrve dhe dritareve nga druri DYER TE DHOMAV 90X200 70E DERA PREJ DRURIT 110E DERA E SALLONIT 70E DERA E BANJOS 60E DRITARE VETM PER 30E DERA E HYMJES 120E TE GJITHA KTO PREJ 60€ DERI 120€ TEL 044945648
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim