PERDE TRAK

Shitet nga: 21 Nën 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Qilimë dhe Perde
JU OFROJM PERDE TRAK TE LLOJIT LINE 127mm
VETEM 9 EURO METREN KATROR NE KETE QMIM JANE TE PRFSHIRA MATJA TRANSPORTI DHE MONTIMI I PERDESNQOFSE E MATNI DHE MONTONI VET ATHER QMIMI ESHTE 28 PERQINDE ME I LIR VETEM 7 EURO METRA KATROR..
TEL.044 148 991 DHE 044 148 991.
Per sasi me te madhe e 30 metra katror qmimi munde te diskutohet.
KEMI EDHE ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI VETEM 38 EURO METRA KATROR..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim