PERDE TRAK

Shitet nga: lulzim 25 Mar 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Qilimë dhe Perde
JU OFROJM PERDE TRAK TE LLOJIT LINE ME QMIM 7 EURO METRA KATOR NE KETE QMIM NUK JANE TE PERFSHIRA MATJA TRANSPORTI DHE MONTIMI KETO OPERACIONE DUHET TI KRYNI VET.
TEL.044 148 991 DHE 049 148 991

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim