PERDE ZEBRA ROLO PERDE

Shitet nga: Sot 07:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Qilimë dhe Perde
JU OFROJM PERDE ZEBRA ME MATERJAL NGA KOREA E JUGUT VETEM 23 EURO METRA .
KEMI ZGJEDHJE TE MADHE TE DEZENEVE DHE NGJYRAVE.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
TEL.044 148 991 DHE 049 148 991
KEMI EDHE VARIANTEN 18 EURO METREN KATROR NQOFSE I MATNI TRANSPORTONI DHE MONTONI VETE. PER SASI ME TE MADHE SE 15 METRA KATROR QMIMI MUND TE DISKUTOHET..
NJEKOHSISHT JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PVC/PLASTIKA/ ME QMIM 23 EURO METRA KATROR.VENECIANE 9 EURO METRA KATROR DHE PERDE TRAK 9 EURO METRA KATROR.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim