ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 40 EURO METRI KATROR

Shitet nga: METI MONT 26 Mar 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Qilimë dhe Perde
PROGRAMI I PUNES
ROLETA TE JASHTME MGA ALUMINI
ROLETA TE JASHTME NGA PVC
ROLETA VENECIANE NGA DRURI DHE ALUMINI
PERDE TRAK SHIRITORE
ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA
DYER HARMONIK ETJ .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim