ROLO PERDE

Shitet nga: lulzim Dje 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Qilimë dhe Perde
JU OFROJM ROLO PERDE ME QMIM 13 EURO METRA KATROR.STARTI I PUNES ESHTE 1.2 METRA KATROR.KEMI MATERJALE NGA HOLANDA TAIWANI.KEMI SHUM LLOJ MATERJALI DHE NGHYRA.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
TEL.044 148 991 DHE 049 148 991
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim