VENECIANE

Shitet nga: Dje 07:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Ju ofrojm roleta veneciane me qmim 7 euro metra katror nqofe i matni dhe i montoni vet.Nqofse ne i masim transportojm dhe i montojm athere qmimi esshte 9 euro metra katror.
PUNOJM NE TER TERITORIN E KOMUNES SE LIPIJANIT EDHE NE JANJEVE NE FSHATRA NE TER TERITOIN E KOMUNES.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim