Kamin me nxemje qendrore 28 kw

Shitet nga: hasan bllaca 10 Shk 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Kamin per nxemje qendrore 28 kw per nje siperfaqe 160 200 metera katror eshte I nalt 1meter dhe I gjer 70 centimetra ndrrojm me shporet alfa pa nxemje qendore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim