Shes 11 Lavatriqe&EnëLarse te ardhura nga Gjermani

Shitet nga: Fitim 19 Gsh 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Prodhuesi: Bosch
Modeli: Bosch
Shes Lavatriqe, EnëLarse dhe Shpprteta te ardhura nga Gjermania, ne gjendje shume te mire


Gjithsejt jane 11 Cope Çmimi sipas marrveshjes. Te gjitha jane ne gjendje shume te mire

Per me shume info : +38649609144 +37744609144
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim