Shes Lavatriqe & EnëLarse te ardhura nga Gjermania

Shitet nga: Fitim 06 Jan 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Prodhuesi: Bosch
Modeli: Bosch
Shes Lavatriqe, EnëLarse dhe Shpprteta te ardhura nga Gjermania, ne gjendje shume te mire

Gjithsej jane 20 cope Cmimi per te gjitha 1500 Euro

Per me shume info : +38649609144 +37744609144
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim