Dyer per dhoma 90x200m ne zbritje 045327459

Shitet nga: Naim Bekteshi 29 Nën 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shesum dyer per dhoma 70euro dyer te hyrjes 100euro dyer te kuzhinav me gjom 70euro dyer te banjos 60euro si dhe dritare me te gjitha dimenzjonet si dhe me lloj lloj ngjyre dyret me qimime prej 60-150 euro si dhe dritaret me qmime prej 15-30 euro ju mirpresum 045327459 ne viber 049200094.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim