Dyer te dhomave

Shitet nga: artoni 02 Dhj 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
dyer te dhomave 60 dhhe 70 euro viber 044363733
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim