RRJETA MBROJTSE NGA INSEKTET/MICKOJAT/

Shitet nga: lulzim Dje 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
JU OFROJM RRJETA LEVIZSE PER MBROJTJE NGA INSEKTET NGA AMBIENTI I JASHTEM SIDOMOS MICKOJAT/MOSKITO/KETO RRJETA LEVIZIN POSHTE LART POR ME KERKES TE KLIENTIT MUNDE TE LEVIZIN EDHE MAJTAS DJATHTAS.ME KETO RRJETA MBROHENI NGA INSEKTET TE CILAT BARTIN SHUME SMUNDJE NGA AMBIENTI I JASHTEM,DHE JANE MJAFTE ESTETIKE PRA NUK KEMI NDERHURJE NE ENTERIER TE JASHTEM DHE KEMI EFIKASITET PER DESTINIMIN E TYRE.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KULITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE
TEL.O44 148 991 DHE 049 148 991
NJKOHSISHT JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA DHE ALUMINI.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim