ROLETA VENECIANE TE DRURIT

Shitet nga: lulzim 30 Nën 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Qilimë dhe Perde
JU OFROJME ROLETA VENECIANE TE DRURIT ME QMIMI 40 EURO METRA KATROR.KEMI VENECIANE 25mm DHE 50mm.KETO VENECIANE JANE SHUME TE PERSHTATSHME PER ENTERIER TE MBRENDSHEM DUKE POTENCUAR NGROHTSIN E DRURIT.nqofe i matni dhe i montoni vet roletat ather keni zbritje 10 perqinde vetem 36 euro metra katror.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim